Chcete nosit své dítě a nevíte, kde začít?
Daniela Šmolíková: Praktický průvodce výběrem šátku na nošení dětí (eBook zdarma)
Stáhněte si zdarma náš eBook, který Vám poradí, jak vybrat šátek na nošení dětí.

Filtry zboží

Dostupnost v
Gramáž v
Materiál v
Daniela Šmolíková - Poradenství k nošení dětí

Nosítka DidyKlick

Počet položek: 25
Nosítka DidyKlick

Zacvaknout a vyrazit: DidyKlick

skutečně rostoucí šátkové nosítko pro děti od narození po batolata


DidyKlick stejně jako naše původní šátkové nosítko DidyTai skvěle kombinuje praktičnost nosítka a pohodlnost šátku na nošení dětí. Oproti nosítku DidyTai jsme přidali polstrovaný bederní pás s přezkou na zacvaknutí, který oceníte u starších nošenců, ale také spoustu dalších vylepšení.

Velké děti i novorozenci se budou v šátkové biobavlněné kapse cítit dobře zaopatření a díky našité opěrce hlavy si v něm mohou kdykoliv pohodlně a bezpečně zdřímnout.

I s nosítkem DidyKlick můžete děti nosit na břiše, na zádech a na boku. Bederní pás je možné individuálně přizpůsobit Vaší postavě jednoduchým dotažením nebo povolením před plastovou přezku. Také nosící kapsa je plynule nastavitelná –  jak do šířky tak do výšky – dle velikosti dítěte. Díky tomu můžete nosítko vždy optimálně přizpůsobit dítěti a zajistit mu tak dobrou oporu páteře i podsazených nožiček. DidyKlick se právem řadí mezi ergonomická nosítka.Je vhodný pro děti od 3 do 20 kg.

Podrobný popis všech způsobů nošení najdete v návodech na použití nosítka DidyKlick.

Naše nosítko splňuje samozřejmě i platné technické standardy normy EU CEN/TR 16512.

 

Didy-Tip
Šátkové ramenní popruhy, které je možné na ramenou doširoka rozprostřít, jsou zárukou vysokého komfortu při nošení. Pokud ale dáváte přednost polstrovaným ramenním popruhům, můžete si k nosítku dokoupit i polstrované navlékací vycpávky DidyPads. Můžete je samozřejmě použít i k nosítku DidyTai, k dostání jsou na našem e-shopu.

Rostoucí šátkové ergonomické nosítko DidyKlick vhodné skutečně od narození do 18 kg.

položek na stránku

položek na stránku