Chcete nosit své dítě a nevíte, kde začít?
Daniela Šmolíková: Praktický průvodce výběrem šátku na nošení dětí (eBook zdarma)
Stáhněte si zdarma náš eBook, který Vám poradí, jak vybrat šátek na nošení dětí.

Daniela Šmolíková - Poradenství k nošení dětí

Půjčení šátku na nošení dětí

Krabice se šátkem DIDYMOSNejste si zcela jisti, jestli bude šátek Vám a Vašemu miminku vyhovovat a jestli si poradíte s vázáním šátku? 

Žádný problém! Za poplatek 400 Kč (+ případné poštovné dle Obchodních podmínek) Vám rádi zapůjčíme libovolný šátek DIDYMOS ze stálé nabídky na dva týdny k vyzkoušení. Šátek je v takovém případě předán samozřejmě nový, s veškerými návody v češtině a instruktážním DVD v němčině a angličtině a nabízíme k němu i poradenský servis jako při "normální" koupi šátku. 

Při obdržení šátku uhradíte plnou cenu za šátek, případně, pokud jste si zvolili platbu předem převodem, šátek Vám odešleme po jeho uhrazení.

Rozhodnete-li se po dvou týdnech, že si šátek ponecháte, nemusíte řešit nic dalšího a zápůjčka Vás nebude stát ani korunu navíc oproti běžné koupi šátku (poplatek za půjčení nebudete platit).

V případě, že se s šátkem neskamarádíte, máte po 14 dnech možnost vrátit nám bez udání důvodu šátek praný a používaný zpět. Vrátíme Vám uhrazenou kupní cenu šátku sníženou o poplatek za půjčení.

 Oproti standardní objednávce platí pouze tři omezení:

  • Šátky DIDYMOS půjčujeme pouze zákazníkům v České  a Slovenské republice.
  • Abyste si mohli vyzkoušet všechny úvazy, nabízíme k zapůjčení jen šátky velikosti 5 - 7.
  • Půjčujeme pouze šátky ze 100% biobavlny, které jsou vhodné již od narození miminka a jsou nenáročné na údržbu.

 

A jak to tedy vypadá v detailu?

Zaslání prostřednictvím České pošty, DPD nebo Zásilkovna.cz s platbou předem převodem nebo na dobírku:

Šátek si objednejte zcela standardní cestou vložením do "košíku", zvolte způsob dodání a platby, do poznámky připište, že se jedná o zápůjčku, a odešlete objednávku. Šátek od nás obdržíte jako při normální koupi. Po 14 dnech máte možnost vrátit nám šátek bez udání důvodu praný a používaný (poštovné za zpětnou zásilku si hradíte Vy) na adresu Daniela Šmolíková, U Jízdárny 999/18, 184 00  Praha - Dolní Chabry. Uhrazenou kupní cenu šátku sníženou o poplatek 400 Kč za půjčení Vám po obdržení balíku převedeme do 7 dnů na Váš účet.

Ještě jedna důležitá informace:

Dojde-li během 14 denní zápůjční lhůty k poškození či ztrátě originální krabce DIDYMOS, tištěných návodů nebo instruktážního DVD, jsme oprávněni účtovat si náhradu ve výši 50 Kč za krabici, 140 Kč za návody, 140 Kč za DVD. Děkujeme za pochopení.