Chcete nosit své dítě a nevíte, kde začít?
Daniela Šmolíková: Praktický průvodce výběrem šátku na nošení dětí (eBook zdarma)
Stáhněte si zdarma náš eBook, který Vám poradí, jak vybrat šátek na nošení dětí.

Daniela Šmolíková - Poradenství k nošení dětí

Ada Shobu - DIDYMOS šátek na nošení dětí

Žakárová vazba z 68% biobavlny, 25% konopí a 7% hedvábí tussah v kombinaci iris/zelené, smaragdové, bílé a růžové barvy. Gramáž cca. 220 g/m2.

Více informací

Dostupnost: 1-2 týdny

4 124 Kč

Barevné podání tohoto vzoru vzniklo na návrh naší japonské fanynky a velmi aktivní místní nosící komunity. Vztahuje se k tradičnímu barevnému podání Shobu, který souvisí s časným jarem. Skvěle měkký a prodyšný šátek DIDYMOS.

Motiv je vytkáván náročnou žakárovou technikou, není natištěný. Žakárové vzory jsou z obou stran šátku stejné, jen s převrácenými barvami.  Přes velkou pevnost se tyto šátky vyznačují nadstandardní pružností a pohodlností.

Šátky s příměsí konopí a lnu jsou zpočátku o něco tužší, používáním ale rychle změknou. Konopí i len mají navíc skvělé termoregulační i nosící vlastnosti. Tyto šátky oceníte zejména na nošení malých i větších batolat - jedná se o ideální batohové šátky.

Praní šátku výhradně v jemném programu na 30°C se zvýšeným množstvím vody (šátek musí v bubnu "plavat"), kvůli příměsi hedvábí neždímat a nedávat do sušičky. Šátek doporučujeme ze stejného důvodu pravidelně žehlit. Při praní používejte prosím pouze tekutý prací prostředek (vysvětlení zde).

Drobné nepravidelnosti ve vazbě (nopky, ztluštěná místa) jsou vlastností konopí i lnu a nejedná se o vadu.

  • Gramáž 220 g/m2
  • Materiál 68% biobavlna, 25% konopí a 7% tussah
  • Barevně odlišené lemy Ano