Chcete nosit své dítě a nevíte, kde začít?
Daniela Šmolíková: Praktický průvodce výběrem šátku na nošení dětí (eBook zdarma)
Stáhněte si zdarma náš eBook, který Vám poradí, jak vybrat šátek na nošení dětí.

Daniela Šmolíková - Poradenství k nošení dětí

DidySling The Joy of Babywearing EBW 2019

Materiál 100% biobavlna, žakárová vazba v kombinaci barev černá a ecru. Gramáž cca. 200 g/m².

Velmi pohodlné a pohotové nosítko vhodné již od narození dítěte až do doby, kdy bude samo běhat. Umožňuje nošení na břiše, na zádech i na boku a je ušito z kvalitních látek šátků Didymos.

Více informací

Řasení

Dostupnost: 1-2 týdny

1 810 Kč

"Radost z nošení" - to je motiv letošního Evropského týdne nošení dětí (European Babywearing Week). O radost z nošení se dělíme s našimi dětmi a tuto radost máme společnou s úplně cizími lidmi napříč hranicemi.

Motivem letošního EBW je hvězdná obloha. Obloha, která se rozprostírá nad celou Evropou a která nás spojuje. Nádhera a rozmanitost souhvězdí, které všichni obdivujeme a na které se rádi díváme. Symbolický motiv vybraly organizátorky EBW z řady krásných návrhů. Byl navržen Brigittou z Budapešti.

Pro nás jako pro tradičního výrobce bylo velkou ctí spolupracovat na realizaci tohoto vzoru a natkat pro Vás šátky a našít nosítka k EBW 2019. Velké díky všem, kteří tuto nádhernou spolupráci umožnili. 

Za každý prodaný kus šátku DidySling The Joy of Babywearing EBW 2019 věnuje Didymos 5 € na konto organizace Lékaři bez hranic. 

Žakárové vzory mají z obou stran stejný vzor, pouze s převrácenými barvami. I přes velkou pevnost se tyto šátky vyznačují skvělou pružností po diagonále.

  • Gramáž 200 g/m2
  • Materiál 100% biobavlna
  • Barevně odlišené lemy Ano