Chcete nosit své dítě a nevíte, kde začít?
Daniela Šmolíková: Praktický průvodce výběrem šátku na nošení dětí (eBook zdarma)
Stáhněte si zdarma náš eBook, který Vám poradí, jak vybrat šátek na nošení dětí.

Daniela Šmolíková - Poradenství k nošení dětí

SLEVA Doubleface Natur Lino - DIDYMOS šátek na nošení dětí

Keprová vazba doubleface ze 100% lnu v přírodní barvě. Gramáž cca. 220 g/m2.

Šátek je nový, nevybalený, jedná se o doprodej skladových zásob.

Více informací

Dostupnost: Ihned k odeslání

Upozornění: poslední kus skladem!

1 731 Kč

Sleva!

-40%

2 884 Kč

Len - tradiční přírodní materiál, který ani lety neztratil nic ze své přitažlivosti

Len se skvěle hodí pro tkaní šátků na nošení dětí - proto jej u nás najdete v řadě nádherných vzorů, přírodních i různě barevných variací - kdo by mohl odolat?

Len je všestranný a funkční: je přirozeně antibakteriální, odpuzuje špínu, je odolný a robustní. Protože len absorbuje vlhkost až do 35% své vlastní hmotnosti a uvolňuje ji do okolního prostředí, spolehlivě chladí i v těch největších letních vedrech - právě díky tomu jsou lněné šátky ideální pro nošení v létě.

Len propůjčuje šátkům a vzorům přirozený jemně matný lesk a podtrhuje tak nadčasový vzhled šátků doubleface. I když jsou lněné šátky zpočátku poněkud hrubší, praním a používáním báječně zjemní a stanou se poddajnými.

Vzor Doubleface Natur Lino je utkán ze 100% čistého lnu v přírodní barvě, každá strana šátku je jinak barevná. Tato vazba je dobře diagonálně pružná a umožňuje díky tomu přesné a dobré dotažení všech úvazů.

Šátky jsou široké cca. 65 cm, předeprané, a proto se už víc nesrazí. Šátek stačí navázat a užívat si kontaktu s dítětem.

A ještě jedna věc:

Vzhledem k tomu, že spotřeba vody a používání chemikálií jsou při pěstování a zpracování lnu velmi nízké, je len vysoce ceněn i jako udržitelný a ekologický přírodní materiál.

Pokyny pro praní

Praní šátku výhradně v jemném programu se zvýšeným množstvím vody (šátek musí v bubnu "plavat") a s nízkými otáčkami při odstředění. To z toho důvodu, aby se dřevitá vlákna při praní "nepolámala". Při praní používejte prosím pouze tekutý prací prostředek (vysvětlení zde).

Drobné nepravidelnosti ve vazbě (nopky, ztluštěná místa) jsou vlastností lnu a nejedná se o vadu.

  • Gramáž 220 g/m2
  • Materiál 100% len
  • Barevně odlišené lemy Ano