Chcete nosit své dítě a nevíte, kde začít?
Daniela Šmolíková: Praktický průvodce výběrem šátku na nošení dětí (eBook zdarma)
Stáhněte si zdarma náš eBook, který Vám poradí, jak vybrat šátek na nošení dětí.

Daniela Šmolíková - Poradenství k nošení dětí

DidyKlick The Joy of Babywearing EBW 2019 - DIDYMOS rostoucí nosítko od narození

Rostoucí šátkové nosítko ze 100% biobavlny v kombinaci barev černá a ecru. Gramáž cca. 200 g/m².

Praní na 30°C v jemném programu.

 

Více informací

68265

Dostupnost: Ihned k odeslání

3 380 Kč

DidyKlick je snadno použitelné rostoucí nosítko typu Half-Buckle, které v sobě kombinuje ty nejlepší vlastnosti nosítek a šátků na nošení dětí. Je vhodné od 3 kg do 20 kg dítěte a plně respektuje anatomii novorozence. Umožňuje nošení na břiše, na zádech nebo na boku a je ušito z kvalitních látek šátků Didymos.

"Radost z nošení" - to je motiv letošního Evropského týdne nošení dětí (European Babywearing Week). O radost z nošení se dělíme s našimi dětmi a tuto radost máme společnou s úplně cizími lidmi napříč hranicemi.

Motivem letošního EBW je hvězdná obloha. Obloha, která se rozprostírá nad celou Evropou a která nás spojuje. Nádhera a rozmanitost souhvězdí, které všichni obdivujeme a na které se rádi díváme. Symbolický motiv vybraly organizátorky EBW z řady krásných návrhů. Byl navržen Brigittou z Budapešti.

Pro nás jako pro tradičního výrobce bylo velkou ctí spolupracovat na realizaci tohoto vzoru a natkat pro Vás šátky a našít nosítka k EBW 2019. Velké díky všem, kteří tuto nádhernou spolupráci umožnili. 

Za každý prodaný kus nosítka DidyKlick The Joy of Babywearing EBW 2019 věnuje Didymos 5 € na konto organizace Lékaři bez hranic. 


Vlastnosti nosítka DidyKlick v bodech:
  • robustní, plynule nastavitelný bederní pás s bezpečnostní přezkou 
  • měkký zádový panel s integrovanou opěrkou hlavy - planulé nastavování pomocí šnůrek s brdičkami a upevnění patenty na ramenní popruhy
  • doširoka roztažitelné ramenní popruhy z látek šátků na nošení dětí pro pohodlnou oporu v jakékoliv nosící poloze
  • Materiál: Zádový panel a ramenní popruhy jsou vyrobeny z šátků DIDYMOS ze stoprocentní organické bavlny (kbA kvalita), které jsou šetrné k pokožce, ekologicky nezávadné a udržitelné, diagonálně elastické a odolné proti oděru
  • Bezpečnost: splňuje platné technické normy směrnice EU CEN/TR 16512.
  • Vyrobeno v Německu a České republice
  • Všechny věkové skupiny od 3 do 20 kg
 
  • Gramáž 200 g/m2
  • Materiál 100% biobavlna