Chcete nosit své dítě a nevíte, kde začít?
Daniela Šmolíková: Praktický průvodce výběrem šátku na nošení dětí (eBook zdarma)
Stáhněte si zdarma náš eBook, který Vám poradí, jak vybrat šátek na nošení dětí.

Filtry zboží

Dostupnost v
Materiál v
Daniela Šmolíková - Poradenství k nošení dětí

Šátky DidySling

Počet položek: 41
Šátky DidySling

Přehodit-dotáhnout-hotovo: DidySling 

šátek s kroužky na krátkodobé nošení od narození až do konce nosícího období

 

DidySling nabízí rodičům jednoduchou alternativu k šátku. Sice není tak mnohostranný jako klasický šátek na nošení dětí, ale zase je připraven k bleskovému použití: přehodit, dotáhnout, hotovo! A i DidySling nabízí různé možnosti nošení: na boku, na břiše i na zádech.

DidySling můžete mít v různých vzorech a se dvěma způsoby uchycení kroužků - s nůžkovým skladem nebo s řasením (více informací k velikostem a uchycení kroužků).

Protože jsou DidySlingy šité ze stejných látek jako naše léty prověřené šátky na nošení dětí, mají shodné i základní vlastnosti: jsou tkané ze 100% biobavlny (u některých vzorů s příměsí lnu, konopí, hedvábí aj.) žakárovou nebo střídanou keprovou vazbou, přičemž příze barvíme nezávadnými barvami ještě před tkaním. Naše látky mají vhodnou pevnost a zároveň příčnou pružnost pro optimální podepření dítěte. Volný konec DidySlingu je zkosený, takže krásně splývá podél těla.

 

Přemýšlíte, jestli je pro Vás šátek s kroužky to pravé? Třeba Vám v rozhodování pomohou i naše osobní zkušenosti s nosítkem DidySling.

 

Video návod

položek na stránku

položek na stránku