Chcete nosit své dítě a nevíte, kde začít?
Daniela Šmolíková: Praktický průvodce výběrem šátku na nošení dětí (eBook zdarma)
Stáhněte si zdarma náš eBook, který Vám poradí, jak vybrat šátek na nošení dětí.

Filtry zboží

Dostupnost v
Materiál v
Daniela Šmolíková - Poradenství k nošení dětí

DidyTai - celovázací MehDai

Počet položek: 30
DidyTai - celovázací MehDai

Jednoduše zavázat a vyrazit: DidyTai

šátkové nosítko pro děti od narození

Šátkové nosítko DidyTai je velmi snadno použitelné nosítko typu "Wrapconversion" a jako takové je určené skutečně již pro novorozená miminka. Můžete ho tedy používat od narození až do doby, kdy už bude dítě raději samo běhat.

Je ušit z čtvercového kusu šátku a v rozích opatřen čtyřmi popruhy. Nemá žádné knoflíky, druky, přezky ani suché zipy, které by se mohly ochodit, tlačit nebo při otevírání dítě vzbudit. Horní popruhy jsou široké a v místě našití na čtvercový kus šátku zřasené. Díky tomu se Vám krásně rozprostřou na ramenou a rovnoměrně rozkládají váhu dítěte. Spodní popruhy drží DidyTai na místě a poskytují dostatečnou oporu.

Nožičky dítěte musí být během nošení ve fyziologické abdukčně-flekční poloze, aby se kyčle dítěte správně vyvíjely. A právě tuto polohu DidyTai optimálně zajišťuje a řadí se proto právem mezi ergonomická nosítka. U nosítka DidyTai můžete šňůrkou snadno upravit šířku pruhu mezi nožičkama dítěte a nosítko tak přesně přizpůsobit jeho věku a vývoji. Zpočátku budete chtít dítě nosit nejspíše na břiše. DidyTai je ale možné používat i pro nošení na zádech a na boku.

Protože jsou nosítka DidyTai šitá ze stejných látek jako naše léty prověřené šátky na nošení dětí, mají shodné i základní vlastnosti: jsou tkané ze 100% biobavlny (u některých vzorů s příměsí lnu, konopí, hedvábí aj.) žakárovou nebo střídanou keprovou vazbou, přičemž příze je barvená nezávadnými barvami ještě před tkaním. Naše látky mají vhodnou pevnost a zároveň příčnou pružnost pro optimální podepření dítěte.

Nosítka se šijí zatím převážně v Německu, ale část již i v České republice z materiálů certifikovaných dle GOTS, jejichž zpracování probíhá za nejpřísnějších podmínek v Německu.

 

Video návod pro nošení vpředu

 

Další videa k použití nosítka DidyTai najdete na stránce Video návody

položek na stránku

položek na stránku