Chcete nosit své dítě a nevíte, kde začít?
Daniela Šmolíková: Praktický průvodce výběrem šátku na nošení dětí (eBook zdarma)
Stáhněte si zdarma náš eBook, který Vám poradí, jak vybrat šátek na nošení dětí.

Filtry zboží

Dostupnost v
Materiál v
Daniela Šmolíková - Poradenství k nošení dětí

Šátky DIDYMOS

Počet položek: 64
Šátky DIDYMOS

Více než 40 let důvěřují rodiče šátkům na nošení dětí DIDYMOS. Idea, která na začátku vznikla z nouze, je dnes pro mladé rodiče zcela samozřejmá: nosit své novorozené miminko v šátku na těle.

Šátky a nosítka firmy DIDYMOS jsou výsledkem několika desítek let naslouchání potřebám i čilé výměny zkušeností s rodiči, porodními asistentkami i lékaři. Firma DIDYMOS je dodnes neoddiskutovatelným průkopníkem nošení dětí v naší západní civilizaci a s ohledem na své mnohaleté zkušenosti Vám nabízí výrobky nejvyšší kvality. Klade velký důraz na naprostou nezávadnost veškerých materiálů, k výrobě používá výhradně suroviny z ekologického zemědělství a dbá na to, aby při výrobě nebyla zneužívána dětská práce. Proto veškerá výroba od zpracování příze až po distribuci probíhá v malých regionálních podnicích v Německu a okolních státech.

Šátky DIDYMOS pro Vás dovážíme v nejrůznějších provedeních, velikostech a vzorech již od roku 2005. Projděte si naše stránky a dozvíte se, proč se Vaše miminko rádo nosí a jaké možnosti Vám šátek nabízí. Vyberte si pro sebe ten nejlepší a nejkrásnější.

Informace k výběru velikosti šátku naleznete zde. Pokud vůbec nevíte, kde začít, stáhněte si náš eBook Praktický průvodce výběrem šátku na nošení dětí aneb Pomóóóóc, ztrácím se v tom! Věříme, že Vás výběrem šátku provede s lehkostí a ušetří Vám spoustu času a tápání.

položek na stránku

položek na stránku