Chcete nosit své dítě a nevíte, kde začít?
Daniela Šmolíková: Praktický průvodce výběrem šátku na nošení dětí (eBook zdarma)
Stáhněte si zdarma náš eBook, který Vám poradí, jak vybrat šátek na nošení dětí.

Filtry zboží

Dostupnost v
Materiál v
Daniela Šmolíková - Poradenství k nošení dětí

DidyKlick 4u - polovázací nosítko

Počet položek: 35
DidyKlick 4u - polovázací nosítko

Zacvaknout a vyrazit: DidyKlick a DidyKlick 4u

skutečně rostoucí šátková nosítka pro děti od narození po batolata

DidyKlick a DidyKlick 4u stejně jako naše původní šátková nosítka DidyTai skvěle kombinují praktičnost nosítka a pohodlnost šátku na nošení dětí. Oproti nosítku DidyTai jsme přidali polstrovaný bederní pás s přezkou na zacvaknutí, který oceníte u starších nošenců, ale také spoustu dalších vylepšení.

Velké děti i novorozenci se budou v šátkové biobavlněné kapse cítit dobře zaopatření a díky našité opěrce hlavy si v něm mohou kdykoliv pohodlně a bezpečně zdřímnout.

I s nosítky DidyKlick a DidyKlick 4u můžete děti nosit na břiše, na zádech a na boku. Bederní pás je možné individuálně přizpůsobit Vaší postavě jednoduchým dotažením nebo povolením přes plastovou přezku. Také nosící kapsa je plynule nastavitelná – jak do šířky tak do výšky – dle velikosti dítěte. Díky tomu můžete nosítko vždy optimálně přizpůsobit dítěti a zajistit mu tak dobrou oporu páteře i podsazených nožiček. DidyKlick a DidyKlick 4u se právem řadí mezi ergonomická nosítka. Jedná se o hybridní nosítka typu "Half-Buckle" a jsou vhodná pro děti od 3 do 20 kg.

Nosítka DidyKlick a DidyKlick 4u jsou šita v České republice z materiálů certifikovaných dle GOTS, jejichž zpracování probíhá za nejpřísnějších podmínek v Německu.

 

Rozdíl mezi nosítky DidyKlick a DidyKlick 4u

DidyKlick má bederák rovný a měkčí, DidyKlick 4u pevnější a anatomicky tvarovaný. Zbytek nosítka je stejný. Jak tedy vybrat ten správný typ?

Díky měkčímu a rovně střiženému bedernímu pásu může nosítko DidyKlick vyhovovat více ženám s citlivým břichem (např. po císařském řezu) a také z něj můžete vytvořit skvělé nosítko pro dvojčata či tandemové nošení – stačí, když dva zádové panely navléknete na jeden bederní pás.

DidyKlick 4u s malinko pevnější bederákem, který je anatomicky tvarovaný (na krajích užší, ve středu širší), se naopak snaží vyhovět potřebám rodičů větších a těžších dětí.

 

Návody a videa

Podrobný popis všech způsobů nošení najdete v návodech na použití nosítka DidyKlick.

Návody k nosítku DidyKlick.Podrobný návod v češtině na vázání novorozence do nosítka DidyKlick:Jiná varianta vázání novorozence do nosítka DidyKlick:

 

Další videa k použití DidyKlicku najdete na stránce Video návody

 

Zákonná norma

Nosítko DidyKlick splňuje platné technické standardy normy EU CEN/TR 16512.

 

Didy-Tip

Šátkové ramenní popruhy, které je možné na ramenou doširoka rozprostřít, jsou zárukou vysokého komfortu při nošení. Pokud ale dáváte přednost polstrovaným ramenním popruhům, můžete si k nosítku dokoupit i polstrované navlékací vycpávky DidyPads. Můžete je samozřejmě použít i k nosítku DidyTai, k dostání jsou na našem e-shopu.

Rostoucí šátkové ergonomické nosítko DidyKlick vhodné skutečně od narození do 18 kg.

položek na stránku

položek na stránku