Chcete nosit své dítě a nevíte, kde začít?
Daniela Šmolíková: Praktický průvodce výběrem šátku na nošení dětí (eBook zdarma)
Stáhněte si zdarma náš eBook, který Vám poradí, jak vybrat šátek na nošení dětí.

Daniela Šmolíková - Poradenství k nošení dětí

DidySnap 4u

Počet položek: 13

Roste s dítětem a použití je bleskové: DidySnap 4u

všestranné nosítko, ve kterém je možné nosit dítě od narození až do konce nosícího období, vyvinuté ve spolupráci s lektorkami nošení dětí a odborníky

Naše plně přezkové ergonomické nosítko typu „Full-Buckle“  je rychle použitelné a individuálně přizpůsobitelné a poskytuje příjemný pocit z nošení. Ramenní a bederní pásy se zapínají na přezky, oproti nosítku DidySnap je polstrovaný bederní pás anatomicky tvarovaný a pevnější, oceníte ho zejména u starších nošenců. Dvě volně posunovatelné měkké vycpávky zvyšují komfort při nošení – na popruzích je možné posunout je přesně tam, kde Vám budou nejpříjemnější. Ramenní popruhy je samozřejmě možné nosit jak klasicky, tak překřížené, tedy přesně tak, jak Vám to nejvíc vyhovuje.

Nosítko DidySnap 4u má oproti nosítku DidySnap pevnější a anatomicky tvarovaný bederní pás (na krajích užší a ve středu bederáku širší), takže může vyhovovat potřebám rodičů větších a těžších dětí.

Nosítko umožňuje nošení na břiše, na boku a na zádech.

Sed nosítka i zádovou opěrku je možné individuálně nastavit do šířky a výšky podle velikosti miminka.

Nosítko má dvě možnosti zúžení seduNovorozenci a malá miminka jsou v nosítku ze všech stran jištěna šátkovou látkou DIDYMOS. Ramenní popruhy jsou upnuté pod zadečkem dítěte do patentované M-přezky, která za každé situace perfektně zajišťuje abdukčně-flekční polohu nožiček. Při nošení novorozence nebo malých dětí jsou ramenní popruhy vedeny vždy pod nožičkama dítěte.

Při nošení většího dítěte nebo při nošení na zádech je možné připnout ramenní popruhy do boku zádového panelu.

Díky tomu roste nosítko individuálně do šířky i do výšky společně s Vaším dítětem, dá se plynule nastavit a velmi rychle a jednoduše připůsobit, pokud chce na chvíli ponosit i starší sourozenec.

Opěrku hlavy je možné podle potřeb zřasit a upevnit na ramenních popruzích, takže se výborně přizpůsobí jak novorozenci, tak batoleti. Dvoucestné přezky výrazně zjednodušují dotahování a povolování nosítka, které se Vám tak plně přizpůsobí.

Nosítka se šijí v České republice z materiálů certifikovaných dle GOTS, jejichž zpracování probíhá za nejpřísnějších podmínek v Německu.

 

Návody a videa

Podrobný popis všech způsobů nošení najdete v návodech na použití nosítka DidySnap.

Návody k nosítku DidySnap.Videonávod na nošení dítěte v nosítku DidySnap (nošení vpředu, dotažení pod zadečkem):Videoávod na nošení dítěte v nosítku DidySnap (nošení vpředu, dotažení na zádech): 


Zákonná norma

Nosítko DidySnap splňuje samozřejmě platné bezpečnostní standardy normy EU CEN/TR 16512:2015.

 

Od kdy mohu dítě nosit v nosítku DidySnap

  • Na břiše: od narození – miminko je umístěné v nosítku nad patentovanou M-přezkou a druhou redukcí sedu
  • Na boku: od cca. 4 měsíců, jakmile dítě dobře drží hlavičku
  • Na zádech: od cca. 4 měsíců

 

Vlastnosti nosítka DidySnap přehledně

položek na stránku

položek na stránku