Chcete nosit své dítě a nevíte, kde začít?
Daniela Šmolíková: Praktický průvodce výběrem šátku na nošení dětí (eBook zdarma)
Stáhněte si zdarma náš eBook, který Vám poradí, jak vybrat šátek na nošení dětí.

Daniela Šmolíková - Poradenství k nošení dětí

DidyKlick 4u Toddler

Počet položek: 11

Flexibilní nosítko pro batolata: DidyKlick 4u Toddler s ergonomicky tvarovaným bederním pásem

pohodlné šátkové nosítko pro batolata

DidyKlick 4u Toddler je stejně jako nosítko DidyKlick tzv. hybridním nosítkem, které skvěle kombinuje praktičnost nosítka a pohodlnost šátku na nošení dětí a právem se řadí mezi ergonomická nosítka.

Jedná se o nosítko typu "Half-Buckle", vychází z nosítka DidyKlick 4u, které jsme uzpůsobili potřebám nošení již chodících dětí. Nosítko je vhodné pro děti od 7 do 25 kg (od cca. 9 měsíců až do 5 let). Oproti nosítku DidyKlick 4u má širší a delší zádový panel, který je i zde šířkově i výškově nastavitelný.

Nastavení šířky sedu je u této varianty jednodušší - chybí zdvojené nastavení sedu šňůrkou pod zadečkem dítěte, které u větších dětí není třeba, a naopak jsme přidali nastavení délky zádového panelu zdrhovadlem v horní části zádového panelu.

Oblíbený anatomicky tvarovaný bederní pás s přezkou na zacvaknutí, který znáte z nosítek DidyKlick 4u je samozřejmostí i zde. Je pevnější a ve střední části širší. Díky tomu a svému zaoblenému tvaru výborně přiléhá k tělu nosící osoby a dobře rozkládá váhu těžšího dítěte. Dotažením nebo povolením přes plastovou přezku jej můžete individuálně přizpůsobit Vaší postavě.

I s nosítkem DidyKlick 4u Toddler můžete děti nosit na břiše, na zádech a na boku

Nosítka se šijí v České republice z materiálů certifikovaných dle GOTS, jejichž zpracování probíhá za nejpřísnějších podmínek v Německu.

 

Návody a videa

Podrobný popis všech způsobů nošení najdete v návodech na použití nosítka DidyKlick.
Návody k nosítku DidyKlick.

Videa k použití DidyKlicku 4u najdete na stránce Video návody

 

Zákonná norma

Nosítko DidyKlick 4u Toddler splňuje platné technické standardy normy EU CEN/TR 16512.

 

Didy-Tip

Šátkové ramenní popruhy, které je možné na ramenou doširoka rozprostřít, jsou zárukou vysokého komfortu při nošení. Pokud ale dáváte přednost polstrovaným ramenním popruhům, můžete si k nosítku dokoupit i polstrované navlékací vycpávky DidyPads. K dostání jsou na našem e-shopu.

 

Ergonomické nosítko DidyKlick 4u Toddler pro batolata.

položek na stránku

položek na stránku