Chcete nosit své dítě a nevíte, kde začít?
Daniela Šmolíková: Praktický průvodce výběrem šátku na nošení dětí (eBook zdarma)
Stáhněte si zdarma náš eBook, který Vám poradí, jak vybrat šátek na nošení dětí.

Daniela Šmolíková - Poradenství k nošení dětí

Půjčení šátku na nošení dětí

Krabice se šátkem DIDYMOSNejste si zcela jisti, jestli bude šátek Vám a Vašemu miminku vyhovovat a jestli si poradíte s vázáním šátku? 

Žádný problém! Za poplatek 400 Kč (+ případné poštovné dle Obchodních podmínek) Vám rádi zapůjčíme libovolný šátek DIDYMOS ze stálé nabídky na tři týdny k vyzkoušení. Šátek je v takovém případě předán samozřejmě nový, s veškerými návody v češtině a nabízíme k němu i poradenský servis jako při "normální" koupi šátku. 

Při obdržení šátku uhradíte plnou cenu za šátek, případně, pokud jste si zvolili platbu předem převodem, šátek Vám odešleme po jeho uhrazení.

Rozhodnete-li se po třech týdnech, že si šátek ponecháte, nemusíte řešit nic dalšího a zápůjčka Vás nebude stát ani korunu navíc oproti běžné koupi šátku (poplatek za půjčení nebudete platit).

V případě, že se s šátkem neskamarádíte, máte po 21 dnech možnost vrátit nám bez udání důvodu používaný šátek zpět. Vrátíme Vám uhrazenou kupní cenu šátku sníženou o poplatek za půjčení.

 Oproti standardní objednávce platí pouze tři omezení:

  • Šátky DIDYMOS půjčujeme pouze zákazníkům v České  a Slovenské republice.
  • Zapůjčit je možné jen šátky velikosti 6 a 7, které odpovídají úvazům od narození.
  • Půjčujeme pouze šátky ze 100% biobavlny, které jsou vhodné již od narození miminka a jsou nenáročné na údržbu.

 

A jak to tedy vypadá v detailu?

Zaslání na adresu nebo na výdejní místo Zásilkovny s platbou předem převodem nebo na dobírku:

Šátek si objednejte zcela standardní cestou vložením do "košíku", zvolte způsob dodání a platby, do poznámky připište, že se jedná o zápůjčku, a odešlete objednávku. Šátek od nás obdržíte jako při normální koupi. Po 21 dnech máte možnost vrátit nám šátek bez udání důvodu praný a používaný (poštovné za zpětnou zásilku si hradíte Vy) na adresu nebo výdejní místo dle přiložených informací. Uhrazenou kupní cenu šátku sníženou o poplatek 400 Kč za půjčení Vám po obdržení balíku převedeme do 7 dnů na Váš účet.

Ještě jedna důležitá informace:

Dojde-li během 21 denní zápůjční lhůty k poškození či ztrátě originální krabce DIDYMOS nebo tištěných návodů, jsme oprávněni účtovat si náhradu ve výši 50 Kč za krabici a 140 Kč za návody. Děkujeme za pochopení.