Chcete nosit své dítě a nevíte, kde začít?
Daniela Šmolíková: Praktický průvodce výběrem šátku na nošení dětí (eBook zdarma)
Stáhněte si zdarma náš eBook, který Vám poradí, jak vybrat šátek na nošení dětí.

Daniela Šmolíková - Poradenství k nošení dětí

DidySnap 4u Jade - DIDYMOS rostoucí nosítko od narození

Rostoucí plně přezkové nosítko ze 100% biobavlny v barvě jade (mint) s anatomicky tvarovaným bederním pásem. Gramáž cca. 240 g/m².

Praní na 30°C v jemném programu.

Více informací

85867

Dostupnost: 1-2 týdny

3 483 Kč

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

POPIS PRODUKTU

Měkké strukturované a individuálně nastavitelné rostoucí plně přezkové nosítko typu "Full-Buckle" je pohodlné, rychle použitelné a nabízí přirozený komfort nošení. Ramenní popruhy a bederní pás jsou kompletně na přezky, není tedy třeba nikde nic vázat.

Potřebnou oporu poskytuje robustní, plně nastavitelný polstrovaný bederní pás s bezpečnostní sponouŠířka sedu nosítka je plně nastavitelná, aby byla zajištěna ergonomická a pohodlná poloha pro malé novorozence nebo větší dítě - JEDNO nosítko od narození až po věk batolete.

Ramenní popruhy jsou připevněny k zádovému panelu sponami. U menších dětí jsou popruhy vedeny pod nožičkama a zacvaknuty do patentované M-přezky pod zadečkem dítěte. Díky tomu jsou i úplně malá miminka umístěná v nosítku bezpečně a ve správné ergonomické poloze.

U starších dětí nebo nošení na zádech je možné přezky připnout do boku zádového panelu, což optimalizuje rozložení hmotnosti při nošení, umožňuje nošení šetrné k zádům nosiče a poskytuje bezpečnou oporu těžším dětem. Volně posunovatelné vycpávky připevněné k ramenním popruhům lze umístit do libovolného místa, kde Vám budou nejpohodlnější.

Zádový panel je možné ještě prodloužit opěrkou hlavy. Opěrka hlavy se nastavuje pomocí stahovacích šňůr a dobře podporuje hlavu a krk miminek nebo větších spících dětí.

DidySnap Vám umožní nosit dítě na břiše, na boku a na zádech, takže dítě může být bezpečně s Vámi při všech Vašich každodenních aktivitách nebo třeba na dovolené a sdílet s Vámi krásné zážitky z nošení.

Nosítko DidySnap 4u má oproti nosítku DidySnap pevnější a anatomicky tvarovaný bederní pás (na krajích užší a ve středu bederáku širší), takže může vyhovovat potřebám rodičů větších a těžších dětí.

Stručný přehled funkcí DidySnap:

 • Plynule nastavitelný anatomicky tvarovaný polstrovaný bederní pás s bezpečnostní přezkou.
 • Plynule nastavitelný sed nosítka zajišťuje fyziologickou abdukčně-flekční polohu.
 • Polstrované ramenní popruhy jsou plně nastavitelné podle zvolené nosící polohy a velikosti nosícího – dvoucestné přezky výrazně zjednodušují dotahování a povolování nosítka.
 • V závislosti na věku a velikosti dítěte je možné vést ramenní popruhy buď po nožičkama dítěte a zacvaknout je do patentované M-přezky, nebo je u větších dětí připevnit do boku zádového panelu.
 • Popruhy mohou být na zádech vedeny rovnoběžně nebo překřížené.
 • Zádový panel je vyroben z osvědčených látek šátků DIDYMOS. Lze jej rozšířit pomocí integrované opěrky hlavy. Zadní panel a šířka opěrky hlavy jsou nastavitelné pomocí stahovacích šňůrek.
 • Pro ještě lepší jištění hlavičky spícího dítěte je možné opěrku hlavy připevnit na ramenní popruhy pomocí brzdiček.
 • DidySnap umožňuje nošení na břiše, na boku a na zádech.
 • Všechny tkaniny – zádový panel, pásy a polštářky – jsou vyrobené šátkových látek DIDYMOS v nejlepší biokvalitě.
 • Od narození do cca. 3 let.
 • Splňuje platnou bezpečnostní normu CEN / TR 16512: 2015.
 • Nosítka se šijí v České republice z materiálů certifikovaných dle GOTS, jejichž zpracování probíhá za nejpřísnějších podmínek v Německu.

 

Rozměry ergonomického nosítka DidySnap 4u vhodného od narození.

 • Gramáž 240 g/m2
 • Materiál 100% biobavlna