Chcete nosit své dítě a nevíte, kde začít?
Daniela Šmolíková: Praktický průvodce výběrem šátku na nošení dětí (eBook zdarma)
Stáhněte si zdarma náš eBook, který Vám poradí, jak vybrat šátek na nošení dětí.

Daniela Šmolíková - Poradenství k nošení dětí

Hahnentritt pink - DIDYMOS šátek na nošení dětí

Žakárová vazba ze 100% biobavlny v kombinaci barev červená a pink. Limitovaná edice z roku 2012, kdy se u šátků ještě neuváděla gramáž. Vypočítaná gramáž je  cca. 200 g/m².

Natkáno bylo jen několik málo kusů, protože se jednalo o chybnou natkávku (kohoutí stopa je výrazně větší, než bylo zamýšleno a než mají jiné stálé vzory Hahnentritt).

Více informací

Dostupnost: Ihned k odeslání

Upozornění: poslední kus skladem!

2 058 Kč

Žakárové vzory mají z obou stran stejný vzor, pouze s převrácenými barvami. I přes velkou pevnost se tyto šátky vyznačují skvělou pružností po diagonále.

Šátky s příměsí lnu jsou zpočátku o něco tužší, používáním ale rychle změknou. Len má navíc skvělé termoregulační i nosící vlastnosti. Díky nižší gramáži a příměsi lnu oceníte tento šátek zejména na nošení malých i větších batolat v letním období.

Praní šátku výhradně v jemném programu se zvýšeným množstvím vody (šátek musí v bubnu "plavat") a s nízkými otáčkami při odstředění. To z toho důvodu, aby se dřevitá vlákna při praní "nepolámala". Šátek doporučujeme ze stejného důvodu pravidelně žehlit. Při praní používejte prosím pouze tekutý prací prostředek (vysvětlení zde).

  • Gramáž 200 g/m2
  • Materiál 100% biobavlna
  • Barevně odlišené lemy Ano