Chcete nosit své dítě a nevíte, kde začít?
Daniela Šmolíková: Praktický průvodce výběrem šátku na nošení dětí (eBook zdarma)
Stáhněte si zdarma náš eBook, který Vám poradí, jak vybrat šátek na nošení dětí.

Daniela Šmolíková - Poradenství k nošení dětí

Baum des Lebens Leinen - DIDYMOS šátek na nošení dětí

Žakárová vazba z 70% biobavlny a 30% lnu v kombinaci barev trávově zelená a ecru. Gramáž cca. 240g/m2.

Více informací

Dostupnost: 1-2 týdny

4 041 Kč

Motiv stromu života má velmi hluboký symbolický duchovní význam, který najdete v mnoha kulturách a náboženstvích. Propojuje v sobě vše živé, vyjadřuje respekt a propojení s přírodou, lidmi i zvířaty. Tento silný symbol našel teď své vyjádření i na šátcích na nošení dětí.

Šťavnatá zelená biobavlněná osnova s jednoduchým nebarveným lněným útkem dělají ze šátku se středně silnou gramáží ideální kousek na dlouhé výlety. 

Žakárové vzory mají z obou stran stejný vzor, pouze s převrácenými barvami. I přes velkou pevnost se tyto šátky vyznačují skvělou pružností po diagonále.

Šátky s příměsí lnu jsou zpočátku o něco tužší, používáním ale rychle změknou. Len má navíc skvělé termoregulační i nosící vlastnosti. Díky nižší gramáži a příměsi lnu oceníte tento šátek zejména na nošení malých i větších batolat v letním období.

Praní šátku výhradně v jemném programu se zvýšeným množstvím vody (šátek musí v bubnu "plavat") a s nízkými otáčkami při odstředění. To z toho důvodu, aby se dřevitá vlákna při praní "nepolámala". Šátek doporučujeme ze stejného důvodu pravidelně žehlit. Při praní používejte prosím pouze tekutý prací prostředek (vysvětlení zde).

Drobné nepravidelnosti ve vazbě (nopky, ztluštěná místa) jsou vlastností lnu a nejedná se o vadu.

  • Gramáž 240 g/m2
  • Materiál 70% biobavlna a 30% len
  • Barevně odlišené lemy Ano