Chcete nosit své dítě a nevíte, kde začít?
Daniela Šmolíková: Praktický průvodce výběrem šátku na nošení dětí (eBook zdarma)
Stáhněte si zdarma náš eBook, který Vám poradí, jak vybrat šátek na nošení dětí.

Daniela Šmolíková - Poradenství k nošení dětí

DidySling Lisca Trageschule Didymos

Materiál 100% biobavlna, neuvěřitelně měkká žakárová vazba v odstínech modré, antracitové, žluté a přírodní barvy. Gramáž cca. 210 g/m2.

Velmi pohodlné a pohotové nosítko vhodné již od narození dítěte až do doby, kdy už bude samo běhat. Umožňuje nošení na břiše, na zádech i na boku a je ušito z kvalitních látek šátků Didymos.

Více informací

Řasení

Dostupnost: 1-2 týdny

1 810 Kč

Vzor tohoto šátku DIDYMOS jsme navrhli speciálně pro potřeby výuky. Řazení a šířky jednotlivých pruhů jsou velmi nápomocné při poradenství, protože umožňují názorně demonstrovat jednotlivé kroky při vázání šátku.

Překrásná, jednoduchá a elegantní klasická vazba rybí kosti. Šátky této vazby jsou jemnější než jakékoliv jiné, přitom se ale velmi dobře vážou a jsou maximálně pohodlné.

Díky své nadýchanosti, jemnosti a pružnosti je tento vzor skvělý pro novorozené miminko, výborné nosící vlastnosti vzoru ale zajistí nadstandardní pohodlí i pro nosiče staršího a těžšího batolete.

Motiv je vytkáván náročnou žakárovou technikou, není natištěný. Žakárové vzory jsou z obou stran šáku stejné, jen s převrácenými barvami.  Přes velkou pevnost se tyto šátky vyznačují nadstandardní pružností a pohodlností.

  • Gramáž 210 g/m2
  • Materiál 100% biobavlna
  • Barevně odlišené lemy Ano