Chcete nosit své dítě a nevíte, kde začít?
Daniela Šmolíková: Praktický průvodce výběrem šátku na nošení dětí (eBook zdarma)
Stáhněte si zdarma náš eBook, který Vám poradí, jak vybrat šátek na nošení dětí.

Daniela Šmolíková - Poradenství k nošení dětí

Nosítko na panenky Snap Aomi

Materiál: 100% biobavlna, žakárová vazba v jemných pastelových odstínech oceánově modré, antracitové, přírodní a cyklámenové barvy. Gramáž cca. 230 g/m².

Více informací

68577

Dostupnost: 1-2 týdny

537 Kč

Nosit jako máma a táta!

O nejoblíbenější panenky a plyšáky je doma i na cestách vždy nejlépe postaráno v šátku nebo nosítku od firmy DIDYMOS. Jsou kdykoliv po ruce, natošup zpátky v nosítku a navíc i při divočení se panenka nebo plyšák tak snadno nevyklepou a neztratí.

Je to skvělý dárek pro starší sestry nebo bratry, kteří mohou nosit své panenky a plyšáky stejně jako nosí maminka a tatínek jejich mladšího sourozence.

Nosítko je pohodlné na nošení na břiše a na zádech a díky nastavitelným popruhům kolem pasu a přes ramena jej snadno nasadí i malé dětské ruce. Stačí tři zacvaknutí a nosítko je bezpečně na místě. Měkký a přizpůsobivý zádový panel nosítka je ušit z látek šátků DIDYMOS, které jsou tkané výhradně ze 100% čisté organické bavlny a barvené barvivy, které neobsahují žádné škodlivé látky.

K dispozici jsou v mnoha barvách a vzorech šátků DIDYMOS, takže i malá máma nebo malý táta mohou nosit v tom samém, v čem nosí jejich rodiče ;-).

Pokud jste v naší nabídce nenašli Váš oblíbený vzor, napište nám mail, s největší pravděpodobností nebude problém jej pro Vás zajistit.

  • Gramáž 230 g/m2
  • Materiál 100% biobavlna